Nazywam się Piotr Lewandowski i jestem programistą PHP. Zajmuję się tworzeniem stron www i aplikacji internetowych.

PLEWANDOWSKI to nazwa firmy, której jestem założycielem i którą prowadzę od początku jej działalności, czyli od 2012 roku.

Swoją przygodę z programowaniem stron internetowych rozpocząłem na studiach. Wtedy to wykonałem pierwszą stronę www a po niej następną i kolejną. Tak zrodziła się, trwająca do dziś, pasja tworzenia stron. Na zakończenie studiów inżynierskich, jako pracę dyplomową wykonałem „Internetową wypożyczalnię książek z zastosowaniem technologii PHP i MySQL”. Tytuł magistra z kolei zdobyłem, pisząc pracę na temat związany z aplikacjami internetowymi, mianowicie „Informatyczny system do dystrybucji środków farmaceutycznych”.

W czasie studiów starałem się zarówno zdobywać jak najpełniejszą wiedzę z zakresu informatyki i tworzenia stron, jak również rozwijać swoje umiejętności praktyczne, aby w przyszłości móc konstruktywnie i profesjonalnie je wykorzystywać w swojej pracy . I tak się stało.

Po ukończeniu studiów podjąłem pracę jako programista PHP w jednej z najlepszych łódzkich firm Ewitryna. Firma ta zajmuje się kreowaniem wizerunku w Internecie, oraz projektowaniem stron internetowych. Zdobyłem tam wszechstronne doświadczenie w projektowaniu i tworzeniu stron, a związku z tym, że stykałem się często z klientami o dużych i bardzo zróżnicowanych wymaganiach, praca nauczyła mnie pełnego zaangażowania i niezwykle kreatywnego podejścia do każdego projektu.

Obecnie współpracuję z agencją reklamową Evident Art, mieszczącą się w Anglii w Eastbourne. Firma zajmuje się tworzeniem oraz dbaniem o wizerunek firm i marek, projektowaniem stron WWW, jak również tworzeniem animacji, a więc jej profil w pełni odpowiada moim umiejętnościom i zainteresowaniom.

Moje hobby to fotografia. Lubię robić zdjęcia ponieważ pomaga mi to oderwać się od codzienności, poznać nowe ciekawe miejsca a także poznać fajnych i ciekawych ludzi.
Zapraszam do obejrzenia mojego portfolio fotografia.plewandowski.pl

Nasz Team

Piotr
Webdeveloper, Programista

Kaja
Grafik, DTP specialist

Tomasz
Project Manager

 

Nasi klienci